Złomiarz

KAŻDY ZIOM
ZBIERA ZŁOM
ZBIERAJ BLACHY ZBIERAJ DRUTY
ŻEBY MIEć NA NOWE BUTY

Szum

obrazek
Złomiarz
Frakcja: Bandyci
Właściwości: Sprawdza dwie osoby na posiadanie posążka
Stopień rewolowania: 0
Oznaczenia: Dla dużej frakcji

Złomiarz to postać z grona bandytów.

Działania i inne cechy szczególne

Złomiarz może od momentu przypłynięcia statku (to jest po minięciu pierwszej okazji do ucieczki bandytów z posążkiem) co noc sprawdzać, czy dwie siedzące obok siebie żywe osoby (tj. między nimi siedzą tylko osoby martwe) mają posążek. Następuje to tuż przed zbiorczą kradzieżą. Odpowiedź ma postać (tak/nie) i jest ujawniana wszystkim graczom, aczkolwiek nie wiedzą oni, kogo złomiarz wskazał.

Fabuła

Złomiarz - Jeden z nielicznych fanów metalu w Bumbum City. W młodości chciał zostać archeologiem; niestety, trzy dni po nauczeniu się przezeń obsługi wykrywacza marmuru urządzenie to zostało zakazane na Dzikim Zachodzie. Jedyną rzeczą, na jaką mógł się przerzucić nasz bohater, jest wykrywacz metalu - szkoda tylko, że transport takowych ma przypłynąć statkiem…

Warianty i ciekawostki

  • Tu i ówdzie wielkim problemem było wytłumaczenie przynależności złomiarza do bandytów, skoro wykonuje w gruncie rzeczy całkiem legalną robotę.
Contents by authors of the site available under GNU FDL 1.2 or CCPL 3.0 BY. Authors reserve the right to use the contents commercially.