Sekretarz partii

Powinniście nazwać ten artykuł "Pierwszy Sekretarz Lokalnego Komitetu Jedynej Słusznej Chińskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, czyli Główny Pozytywny Bohater" i umieścić doń łącze na głownej!
z dialogów przełożonego Pierwszego Sekretarza Lokalnego Komitetu Jedynej Słusznej Chińskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, czyli Głównego Pozytywnego Bohatera

obrazek
Sekretarz partii
Frakcja: Chińczycy
Właściwości: Rządzi; szantażuje pierwszej nocy
Stopień rewolowania: 0
Oznaczenia:

Sekretarz partii to postać z frakcji Chińczyków.

Działania i inne cechy szczególne

Sekretarz partii to najwyższy rangą Chińczyk. Oprócz tego, pierwszej nocy wybiera osobę, którą budzi; osoba ta poznaje sekretarza i od tej pory nie może działać na jego szkodę.

Fabuła

Sekretarz partii - Wyposażony w rozmaite kontakty, akcesoria i księgi pilnuje porządku w ekipie ze środka rodem. Podobno posiada antyczny sztylet jednorazowy z dynastii Ming, ale nikt tego nie sprawdzał, bo i po co, skoro zdobył czarny pas w walce grabiami. Chociaż z drugiej strony, podobno w miasteczku są tylko jedne grabie, krążące cicho po stodołach i cieszące się wyjątkowo złą sławą wśród przeciwników Bazaru Żółtego…

Warianty i ciekawostki

Contents by authors of the site available under GNU FDL 1.2 or CCPL 3.0 BY. Authors reserve the right to use the contents commercially.