Potrzebie

- Potrzebie? Nie chcieli przyjąć go do grona Bogów Szabanastego Wymiaru. Był jednak jedynym z kandydatów, którego imię miało dziewięć liter.
z dialogów Mannitou

obrazek
Potrzebie
Frakcja: Bogowie
Właściwości: Raz podtruwa jedną osobę, raz nadaje komuś na dobę 42. stopień rewolowania
Stopień rewolowania: 0
Oznaczenia:

Potrzebie to postać z grona bogów.

Działania i inne cechy szczególne

Potrzebie może raz na grę rzucić na jakąś osobę klątwę nocy za Potrzebią. Osoba ta umiera w środku dnia, tak jak w wypadku otrucia przez szamankę.

Oprócz tego Potrzebie może raz na grę rzucić w kogoś (także w boga, ale nie w siebie) chałwaspiryną. Osoba potraktowana chałwaspiryną na dobę otrzymuje 42. stopień rewolowania - może następnego dnia wygrać pojedynek z kimkolwiek. Fakt użycia chałwaspiryny jest jawny dla wszystkich graczy, ale o celu wiedzą tylko bogowie i cel.

Fabuła

Potrzebie - Mierzący 883.6 potrzebie i ważący 2745 blińce, najbardziej inteligentny, najbardziej poczciwy i najbardziej wrobiony ze wszystkich bogów - wcale nie grał w kości, tylko stwierdził publicznie, że Chorągiew jest równie winna materializacji Kołtunianu, jak Rada Wyroków Pozaczasowych… Kara była dosyć oczywista.

Warianty i ciekawostki

Contents by authors of the site available under GNU FDL 1.2 or CCPL 3.0 BY. Authors reserve the right to use the contents commercially.