Karmazynowy Przypływ

Ahem. Tego już za wiele. Naprawdę za wiele. Dla własnych celów robić katastrofy ekologiczne?
szeryf nt. poparcia dla Bandian

obrazek
Karmazynowy Przypływ
Frakcja: Bandianie
Właściwości: 1x na dobę nadaje pozostałym Bandianom 10. stopień rewolowania
Stopień rewolowania: 0
Oznaczenia:

Karmazynowy Przypływ jest postacią z grupy Bandian.

Działania i inne cechy szczególne

Karmazynowy Przypływ nie budzi się ze swoją frakcją i nie zna jej do momentu użycia swojej umiejętności, która na okres jednego dnia daje wszystkim innym Bandianom 10. stopień rewolowania (jak w wypadku rewolwerowców).

Fabuła

Karmazynowy Przypływ - Wywalony z technikum chemicznego z internatem za testowanie drugiego dnia lekcji swojego pierwszego pomysłu z pierwszego dnia - płynu wywołującego czerwienienie wód i wzrost agresywności flory, fauny i skał (jak on to zrobił?). Zatrzymany podczas otrzymywania drugiego pomysłu - środka odstraszającego te ryby, który został przejęty przez jego kolegę z pokoju, kuzyna Bladej Twarzy. Po paru latach tułaczki trafił do miasteczka - czy nawarzy piwa, czy raczej bigosu?

Warianty i ciekawostki

  • Dyskusyjne jest, co dzieje się z kiepskim rewolwerowcem. Autorzy zakładają, że jest wzmocniony, ale może się zdarzyć, że gracze wolą, aby wzmocniony nie był.
Contents by authors of the site available under GNU FDL 1.2 or CCPL 3.0 BY. Authors reserve the right to use the contents commercially.