Głośna noc

A teraz, specjalny okrzyk dla frakcji wilkołaków. KRRRRA. KRRRA. KRRRRA! KRRRRRRRRRrrRRRrrrRRRRAAAAAAAAAAA!
z dialogów Mannitou

obrazek
Głośna noc
Tajny? Tak
Opis: Trochę hałasu na początku nocy
Oznaczenia: Klasa I Zdarzenie punktowe

Głośna noc to zdarzenie klasy I.

Dokładny opis działania

Karta zostaje ujawniona natychmiast po rozpoczęciu pierwszej nocy po jej wyciągnięciu. Każda z grających frakcji po kolei wydaje na początku nocy swoje okrzyki. Na początku Mannitou krzyczy okrzykiem jaki to ma być, a potem frakcja i ew. osoby, które chcą się przyłączyć mu wtórują. Gracze wiedzą, że dzisiejsza noc będzie głośna. W razie obecności frakcji jednoosobowych pojawia się specjalny okrzyk samotników i ewentualnych amatorów wtórowania; każdy krzyczy co chce. Za niekrzyczenie, kiedy powinno się krzyczeć, otrzymuje się stary, sowiecki fortepian.

Fabuła

Tego dnia Bum-Boom City zostało opanowane przez frakcję komunistyczną, bardzo niezadowoloną z braku przedstawicielstwa w radzie. Komuniści postanowili po kolei włamać się do siedzib wszystkich frakcji, jednak bardzo nie lubią, kiedy się ich zauważa podczas czynów niezgodnych z wypowiedziami ich eksperta od marketingu. Zatem wszyscy, w obawie przed kradzieżą podwójnej księgowości, postanowili zaryzykować ujawnienie tożsamości frakcyjnej i wykurzyć włamywaczy swoimi wrzaskami.

Na marginesie

Z tym krzyczeniem nie należy tego brać zbyt poważnie, jeśli jest się w nieodpowiednich warunkach, np. w hotelu. Wystarczy dowolny dźwięk, który każdy będzie mógł wydawać podczas "snu".

Contents by authors of the site available under GNU FDL 1.2 or CCPL 3.0 BY. Authors reserve the right to use the contents commercially.