Agent biura podróży

NIGDY W ŻYCIU NIE PRZEŻYłEŚ JESZCZE TAKIEJ DAWKI ZABAWY, LUKSUSU I ADRENALINY.
PRZEŻYJ NAJLEPSZE WAKACJE SWOJEGO ŻYCIA.
TYLKO TERAZ, ZA JEDYNE 15$ ZA DZIEń
WYJAZD NA DZIKI ZACHÓD!

szyld agenta biura podróży

obrazek
Agent biura podróży
Frakcja: Bandyci
Właściwości: Wysyła na wyjazd
Stopień rewolowania: 0
Oznaczenia: Dla dużej frakcji Dla dużej grupy Dyskusyjna Psuje metagrę

Agent biura podróży to postać z grona bandytów.

Działania i inne cechy szczególne

Agent biura podróży pierwszej bądź drugiej nocy wysyła dwie osoby na wycieczkę. Osoby zwycieczkowane przez najbliższe dwie doby są wyjęte spoza reguł gry (nie mogą zostać zabite, nie uczestniczą w dyskusjach, nie głosują…). Jeżeli osoby zwycieczkowane są jedynymi żywymi nie-Indianami (lub w odpowiednich okolicznościach nie-Bandianami), Indianie (lub Bandianie) wygrywają. Agent nie może zwycieczkować osoby zamkniętej w więzieniu, spitej bądź przesłuchiwanej. Agent nie może także wysłać na wycieczkę osoby, co do której wie, że ma posążek; jeżeli przypadkiem trafi na kogoś z posążkiem, wybiera on nowego właściciela z własnej frakcji, jeśli zaś jest to z jakichś powodów niemożliwe (jedna osoba we frakcji, działanie Ufola…), posążek trafia w ręce agenta ubezpieczeniowego - jeśli zaś ten nie może go przyjąć (np. bo nie gra), posążek przejmuje agent biura podróży.

Fabuła

Agent biura podróży - Dzięki paru sztuczkom, potrafi was wkręcić nawet w miesięczny pobyt jako kadra na obozie skautowskim - i jeszcze za to zapłacicie. Ze względu na oczekiwany sezon turystyczny w samym Bumbum City (tj. moment, w którym nikt nie odmówi sobie zarobkowania), chwilowo zarezerwował urlop dla siebie i sekretarki - ale jest w stanie odmówić go sobie, jeśli przybliży ich to do powrotu na Stary Kontynent.

Warianty i ciekawostki

  • Agent biura podróży jest głównym powodem, dla którego nie zaleca się nazywania agenta ubezpieczeniowego po prostu agentem.
Contents by authors of the site available under GNU FDL 1.2 or CCPL 3.0 BY. Authors reserve the right to use the contents commercially.