Zły rewolwerowiec

Niech pomacha zły rewol… Dobrze. Jak zły rewol myśli, kto jest jego największym wrogiem? … Ja? Bardzo dobra odpowiedź. W nagrodę otrzymujesz fortepian!
z dialogów pijanego Mannitou

obrazek
Zły rewolwerowiec
Frakcja: Bandyci
Stopień rewolowania: 10
Streszczenie właściwości: Rewoluje
Oznaczenia: Niemal obowiązkowa Dyskusyjna Rewol

Zły rewolwerowiec to niemal obowiązkowa postać z grona bandytów.

Działania i inne cechy szczególne

Zły rewolwerowiec posiada 10. stopień rewolowania. W związku z tym podczas pojedynku z typowym graczem (tj. takim stopniu rewolowania mniejszym od 10) wygrywa niezależnie od wyników głosowania (aczkolwiek jest ujawniane, że jest jakimś rewolwerowcem, tylko wtedy, kiedy przegrałby pojedynek). W starciu z innym graczem o takim samym stopniu rewolowania (najczęściej dobrym rewolwerowcem) zły rewolwerowiec walczy na normalnych zasadach.

Fabuła

Zły rewolwerowiec - Ekspert w dziedzinie obsługi broni palnej, nieubłagany użytkownik noży i mistrz walki skrzynką - straszny los tego, kto wpadnie w jego ręce bez uprzedniego przygotowania na najgorsze! Jego największym problemem jest dobry rewolwerowiec, który z jakiegoś powodu dawał mu się we znaki nawet bez wykorzystywania właściwości otoczenia.

Warianty i ciekawostki

Znany jest przypadek złego rewolwerowca, który mimo śmierci dobrego rewolwerowca zdołał przekonać większość miastowych, że to on nim jest. Nie zaleca się próbowania takich numerów własnoręcznie.

Contents by authors of the site available under GNU FDL 1.2 or CCPL 3.0 BY. Authors reserve the right to use the contents commercially.